Prenosni Disk 8,89cm (3,5") 16tb Usb-c Lacie D2...
LaCie d2 Professional (STHA16000800) je robusten namizni disk z zmogljivostjo 16 TB, posebej zasn...
Reference: STJL2000400
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost trdega diska | 2000 GB |
| Velikost trdega diska | 2,5 palca |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Barva izdelka | Srebra |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tehnologija Thunderbolt | Ne |
| WLAN | Ne |
| Vgrajena vrata Ethernet | Ne |
Trdi disk | |
| Velikost trdega diska | 2,5 palca |
| Zmogljivost trdega diska | 2000 GB |
Uspešnost | |
| Napajanje z vodila | USB |
Funkcije | |
| Barva izdelka | Srebra |
| Plug & Play | Da |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
Teža in mere | |
| Širina | 80 mm |
| Globina | 14,8 mm |
| Višina | 117 mm |
| Teža | 170 g |
Podatki o embalaži | |
| Priloženi kabli | USB |
| Navodila za uporabo | Da |
| Širina embalaže | 103 mm |
| Globina paketa | 31 mm |
| Višina paketa | 140 mm |
| Teža paketa | 260 g |
LaCie d2 Professional (STHA16000800) je robusten namizni disk z zmogljivostjo 16 TB, posebej zasn...
- etui papirnat brez okna
- pakirano po 100 kos
- beli
- cena za zavitek
Prenosni SSD T9 podpira vmesnik USB 3.2 Gen2x2 in uporabo protok...
Brezskrbno snemanje, ko ga potrebujete s kartico microSDHC
Kartica SanDisk High Endurance microS...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 1 TB | |||
| Integrir... | ||||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Zmogljivost trdega diska | 20 TB |
| Hitrost HDD | 7200 RPM |
| Shr... |
Model: TAB300
Kapaciteta: 128GB
Barva: Siva
Vmesnik: USB 3.2 Gen.1
Hitrost branja: do 120 MB/s
Di...
Iščete pomnilnik, ki deluje v napravah USB Type-C in Type-A? Popolnoma kovinski SanDisk U...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent