Usb ključ 64gb mediarange 2.0 mr912
- usb ključ 64 GB
- 2.0
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Reference: SR-64GB
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost | 64 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 180 MB/s |
| Hitrost pisanja | 50 MB/s |
| Faktor oblike | Pokrovček |
| Teža | 11 g |
| Barva izdelka | Črna, modra |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Zmogljivost | 64 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 180 MB/s |
| Hitrost pisanja | 50 MB/s |
Oblikovanje | |
| Faktor oblike | Pokrovček |
| Barva izdelka | Črna, modra |
| Certifikat | CE/FCC/RoHS |
Teža in mere | |
| Širina | 53 mm |
| Globina | 11 mm |
| Višina | 21,8 mm |
| Teža | 11 g |
Podatki o embalaži | |
| Vrsta embalaže | Vizualna embalaža |
- usb ključ 64 GB
- 2.0
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 1 TB | |||
| Form Fac... | ||||
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 1 TB | |||
| Strojno ... | ||||
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 4 TB | |||
| Form Fa... | ||||
Zmogljiv in dvakrat hitrejši
Zagotovite si NVMe hitrosti prenosov.
Zmogljiv prenosni SSD SanDisk ...
WD_BLACK SN850X NVMe SSD
VISOKOZMOGLJIV NVMe PCIe GEN4
Zminimalizirajte čas nalaganja na minimum
...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Trdi disk - zunanji (prenosni) | |||
| Zmogljivosti | 5 TB | |||
| Vmesni... | ||||
CRUCIAL T500 4000GB [4TB] NVMe PCIe Gen.4 M.2 2280 Heatsink
Lokacija naprave: Vtični modul
Faktor o...
KINGSTON DataTraveler SE9 G3 prenosni 64GB USB 3.2 Gen1 (DTSE9G3/64GB) zlat USB ključ

Doživite k...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent