Usb ključ 64gb mediarange 3.0
- usb ključ 64 GB
- 3.0
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Reference: 980-250
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Kapaciteta pomnilnika SSD | 250 GB |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| Hitrost branja | 1300 MB/s |
| Hitrost pisanja | 2900 MB/s |
| Komponenta za | osebni/prenosni računalnik |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| Kapaciteta pomnilnika SSD | 250 GB |
| Vmesnik | PCI Express 3.0 |
| Vrsta pomnilnika | V-NAND |
| NVMe | Da |
| Različica NVMe | 1.4 |
| Komponenta za | osebni/prenosni računalnik |
| Šifriranje strojne opreme | Da |
| Podprti varnostni algoritmi | 256-bitni AES |
| Hitrost branja | 1300 MB/s |
| Hitrost pisanja | 2900 MB/s |
| Naključno odčitavanje (4KB) | 230000 IOPS |
| Naključno pisanje (4KB) | 320000 IOPS |
| Podatkovne poti vmesnika PCI Express | x4 |
| S.M.A.R.T. Podpora | Da |
| Povprečni čas delovanja med okvarami (MTBF) | 1500000 h |
| Učinkovitost | |
| Delovna napetost | 3,3 V |
| Poraba energije (maks.) | 5,6 W |
| Poraba energije (povprečna) | 3,7 W |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 70 ° C |
| Vibracije med delovanjem | 1500 G |
| Teža in mere | |
| Teža | 8 g |
- usb ključ 64 GB
- 3.0
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Prenosni SSD je kompaktne oblike in omogoča enostavno varnostno ko...
Samsung 990 Pro poskrbi za učinkovito porabo PCIe 4.0 vodila. Dosega hi...
KINGSTON DataTraveler Kyson je kompakten visoko zmogljiv USB ključek z USB 3.2 Gen 1 tipa A prikl...
Dovolj hitro, da sledi dogajanju
Pomnilniška kartica SanDisk Extreme microSDXC vam omogoča ...
Proizvajalčeva koda: WD221KFGX
EAN koda: 718037893501
Proizvajalec WD Kapacit...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Strojno ... | ||||
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Form ... | ||||
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent