Podatkovni Preklopnik Baseus 2:1 Hdmi 1.4 4k...
Priročna rešitev za več kablov HDMI
Z adapterjem Baseus HDMI lahko pozabite na nenehno prekla...
Reference: UH720
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Višina | 17,5 mm |
| Širina | 165 mm |
| Globina | 65,5 mm |
| Nabor čipov | VIA VL812 |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Barva izdelka | Črna |
| Stopnja prenosa | 5000 Mbit/s |
| Izhodni tok | 2,24 A |
| Vrsta napajalnika | USB |
| Vhodna napetost | 12V |
| Vmesniki vozlišča | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Vmesnik gostitelja | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
Dolge podrobnosti | |
Teža in mere | |
| Višina | 17,5 mm |
| Širina | 165 mm |
| Globina | 65,5 mm |
Druge funkcije | |
| Nabor čipov | VIA VL812 |
Obseg dobave | |
| AC napajalnik | Da |
Funkcije | |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Barva izdelka | Črna |
| Stopnja prenosa | 5000 Mbit/s |
| LED indikatorji | Da |
Uspešnost | |
| Izhodni tok | 2,24 A |
| Vrsta napajalnika | USB |
| Vhodna napetost | 12V |
Vrata in vmesniki | |
| Število vrat USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 9 |
| Vmesniki vozlišča | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Vmesnik gostitelja | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
| Število vrat | 9 |
| DC povezava | Da |
Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
| Podprti operacijski sistemi Linux | Da |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |