Ventilator Deepcool Fl12 120mm Bela Rgb
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 12 cm |
| Vrsta shranj... |
Reference: DC-FL12R-3-W
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 12 cm |
| Hitrost vrte... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 12 cm |
| Hitrost vrtenja (min.) | 500 RPM |
| Hitrost vrtenja (maks.) | 2150 RPM |
| Zračni tok | 93,45 m³/h |
| Največji zračni tlak | 2,59 mmH2O |
| Vrsta shranjevanja | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| barva izdelka | Bela |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 12 cm |
| Hitrost vrte... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Ventilator |
| Premer ventilatorja | 12 cm |
| Vrsta shranj... |
BE QUIET! Pure Wings 3 (BL111) 120mm 4-pin PWM High-Speed beli ventilator
Zmogljiv, progresiven, ...
Obsežne podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | PC/strež... |
BE QUIET! LIGHT WINGS LX (BL121) RGB 120mm 4-pin PWM 3x ventilator
Odlična zmogljivost in impresi...
Izdelava ventilatorjev je s svojo aluminijasto ploščo z Lian Li znak...
BE QUIET! LIGHT WINGS High-Speed (BL077) triple pack RGB 120mm 4-pin PWM ventilator
Večje možnost...
Podal...
Napajaln...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent