Monitor Samsung 68,6 Cm (27,0") S27bg650eu 2560x1440 Curved Gaming Tizen 240hz Va 1ms 2xhdmi Displayport Usb3.0 Pivot Zvočniki
Reference: S27BG650EU
Tax included
Ločljivost QHD (2560x1440) s frekvenco osveževanja 240 Hz in odzivnim časom 1 ms. Smart Gaming Mo...
Quantity
Na zalogi
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ločljivost QHD (2560x1440) s frekvenco osveževanja 240 Hz in odzivnim časom 1 ms. Smart Gaming Monitor: Takojšen dostop do najboljših pretočnih storitev in konzolnih iger (XBOX App). Aplikacija Airplay 2 in Apple TV+. 1000R ukrivljen zaslon. QHD in zaslon HDR600 zagotavljata kristalno čisto sliko z najboljšim kontrastom. AMD FreeSync Premium Pro. Vrata HDMI 2.1, vrata DP, vgrajen Wifi in Bluetooth.
Splošno
  Vrsta Prikaza LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix - Smart monitor
  Energetski Razred Razred F
  Energetski Razred (HDR) Razred G
  Poraba energije na Leto 38 kWh
  Diagonala Velikost 27"
  Ukrivljen Zaslon Da (1000R)
  Prilagodljivi-Sync Tehnologije AMD FreeSync Premium Pro
  Operacijski Sistem Tizen
  Vgrajene Naprave Zvezdišče USB, Wi-Fi, Bluetooth 5.2 adapter
  Vrsta Plošče VA
  Razmerje Med Širino In Višino 16:9
  Native Resolucijo QHD 2560 x 1440 pri 240 Hz
  Svetlost 350 cd/m2
  Kontrastno Razmerje 2500:1
  HDR Format HDR600
  HDR Certificiranje DisplayHDR 600
  Barva Podpora 1 milijarde barv
  Barvne Lestvice 95% DCI
  Odzivni Čas 1 ms (siva na siva)
  Gaming Da,
  Horizontalni Zorni Kot 178
  Vertikalni Kot Gledanja 178
  Barve Črna
  Dimenzije (Šxgxv) 61.58 cm x 31.11 cm x 57.83 cm - s stojalom
  Teža 6,4 kg
    Avdio
  Vrsta Zvočniki
    Povezovanje
  Vmesniki 2 x HDMI (HDCP 2.2) ¦ DisplayPort 1.4 ¦ Slušalke ¦ USB 3.0 ¦ LAN
    Mehanski
  Položaj Prikaza Prilagoditve Višina, vrtljivo (rotacija), swivel, tilt
  Naklona -9/+13
  Vrtljivi Kota 30
  Kota Vrtenja 184
  Nastavitev Višine 120 mm
  VESA Montažo Vmesnik 100 x 100 mm