Monitor Samsung 124,5 Cm (49,0") S49c950uau 5120x1440 Curved 120hz Va 5ms 2xhdmi Displayport Usb-c 90w 3xusb3.2 Has Zvočniki 2
Reference: S49C950UAU
Tax included
Splošno
  Vrsta Prikaza LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix
  Energetski Raz...
Quantity
5-10 dni
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Splošno
  Energetski Razred Razred G
  Energetski Razred (HDR) Razred G
  Poraba energije na Leto 64 kWh
  Diagonala Velikost 49"
  Ukrivljen Zaslon Da (1000R)
  Vgrajene Naprave KVM Stikalo, USB 3.0/USB-C hub
  Napajanje USB Dostava 90 W
  Vrsta Plošče VA
  Razmerje Med Širino In Višino 32:9
  Native Resolucijo Dual Quad HD 5120 x 1440 pri 120 Hz
  Svetlost 350 cd/m?
  Kontrastno Razmerje 3000:1
  HDR Format HDR400
  HDR Certificiranje DisplayHDR 400
  Barva Podpora 1.07 milijarde barv
  Barvne Lestvice 115% sRGB, 92% DCI-P3 (CIE 1976)
  Odzivni Čas 5 ms (siva na siva)
  Horizontalni Zorni Kot 178
  Vertikalni Kot Gledanja 178
  Osvetlitev Tehnologija LED osvetlitev
  Barve Črna
  Dimenzije (Šxgxv) 114.76 cm x 42.05 cm x 56.84 cm - s stojalom
  Teža 15,6 kg
    Avdio
  Vrsta Zvočniki stereo
  Izhodna Moč / Channel 5 W
    Povezovanje
  Vmesniki DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2)
2 x HDMI (HDCP 2.2)
Priključek za slušalke (mini jack)
3 x USB 3.0
USB-C (moč do 90W)
LAN (RJ-45)
    Mehanski
  Položaj Prikaza Prilagoditve Višini, swivel, tilt
  Naklona -2/+11
  Vrtljivi Kota 30
  Nastavitev Višine 120 mm
  VESA Montažo Vmesnik 100 x 100 mm
    Razno
  Kabli Vključeni 1 x HDMI
1 x USB-C kabel
1 x USB-A, USB-B kabel
  Združljiva Standardi TUV Rheinland Inteligentni Nego Oči Certificiranje
    Moč
  Vhodna Napetost AC 100-240 V
  Poraba energije SDR (V načinu) 44 kWh/1000h
  Poraba energije HDR (V načinu) 74 kWh/1000h
  Poraba Energije (Tipično) 44 Watt
  Poraba Moči (Maks.) 210 Watt
  Poraba energije Stojalo za 0.5 Watt
  Poraba Energije (Izklopljen) 0.3 W