Monitor Lg 68,6 Cm (27,0") 27mp400p 1920x1080 75hz Ips 5ms Vga Hdmi Ntsc72% Freesync
Reference: 27MP400P
Tax included
LG 27MP400P-B. Diagonala zaslona: 68,6 cm (27"), ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik, t...
Quantity
Na zalogi
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
LG 27MP400P-B. Diagonala zaslona: 68,6 cm (27"), ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik, tip HD: Full HD, odzivni čas: 5 ms, izvorno razmerje stranic: 16:9, kot slike, vodoravno: 178°, kot slike, navpično : 178°. nosilec VESA. Barva izdelka: Črna.
Diagonala zaslona 68.6 cm
  Ločljivost zaslona 1920 x 1080 slikovnih pik
  Naravno razmerje slike 16:9
  Zaslon na dotik Št.
  HD tip Full HD
  Vrsta plošče IPS
  Zaslon svetlost (tipično) 250 cd/m2
  Odzivni čas 5 ms
  Zaslon obliko Ravno
  Kontrastno razmerje (tipično) 1000:1
  Zorni kot, horizontalni 178 °
  Zorni kot, navpični 178 °
  Prikažite število barv 16,7 milijonov barv
  Pixel pitch 0.311 x 0.311 mm
  Diagonala zaslona (meritev) 68.6 cm
  RGB barvni prostor NTSC
  Barvne lestvice 72 %
    Učinkovitost
  NVIDIA G-SYNC Št.
  AMD FreeSync Da,
  Blagovne znamke posebne tehnologije, Crosshair, DAS Način
  Odpravljanje utripanja slike tehnologijo Da,
    Vrata & vmesniki
  Vgrajen USB hub Št.
  VGA (D-Sub) pristanišča količina 1
  HDMI Da,
  HDMI pristanišča količina 1
  Slušalke Št.
    Design
  Barva izdelka Črna
    Večpredstavnostna
  Vgrajeni zvočnik(s) Št.
  Vgrajeno kamero Št.
    Ergonomija
  VESA montažo Da,
  Plošča vgradna vmesnik 75 x 75 mm
  Stene ansi Da,
  Reža za kabelsko ključavnico Št.
  Nastavitev višine Št.
  Prilagoditev nagib Da,
    Teža & mere
  Širina (s stojalom) 612 mm
  Globina (s stojalom) 190 mm
  Višina (s stojalom) 454.9 mm
  Teža (s stojalom) 3.4 kg
    Pakiranje podatkov
  Package širina 678 mm
  Package globina 158 mm
  Package višina 450 mm