Monitor Philips 113 Cm (44,5") 45b1u6900ch 5120x1440 Curved Konferenca 75hz Va 4ms 2xhdmi Displayport Usb-c 100w 4xusb3.2 Usb-c
Reference: 45B1U6900CH
Tax included
Splošno
  Vrsta Prikaza LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix
  Energetska Ozn...
Quantity
1 dan
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Splošno
  Energetska Oznaka QR Kodo URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1406148
  Energetski Razred Razred G
  Energetski Razred (HDR) Razred G
  Diagonala Velikost 45"
  Vidno Velikost 44.5"
  Ukrivljen Zaslon Da (1500R)
  Vgrajene Naprave KVM Stikalo, Gigabit Ethernet, omrežna kartica, USB 3.2 Gen 2 hub, pop-up webcam
  Napajanje USB Dostava 100 Vatna
  Vrsta Plošče VA
  Razmerje Med Širino In Višino 32:9
  Native Resolucijo Dual Quad HD 5120 x 1440 pri 75 Hz
  Pixel Pitch 0.2124 mm
  Slikovnih Pik Na Palec 120
  Svetlost 450 cd/m2
  Kontrastno Razmerje 3000:1 / 80000000:1 (dynamic)
  HDR Certificiranje DisplayHDR 400
  Barva Podpora 16,7 milijonov barv (8-bitni)
  Barvne Lestvice 107% NTSC, 123% sRGB
  Odzivni Čas 4 ms (siva na siva)
  Navpična Hitrost Osveževanja 48 - 75 Hz
  Horizontalna Osveževanja 30 - 114 kHz
  Horizontalni Zorni Kot 178
  Vertikalni Kot Gledanja 178
  Premaz Zaslona Anti-glare, 2H Trde Prevleke, Meglica 25%
  Osvetlitev Tehnologija WLED
  OSD Jeziki Večjezična
  Barve Črna
  Dimenzije (Šxgxv) 108.5 cm x 23,8 cm x 51.5 cm - s stojalom (najvišji položaj)
  Teža 12.96 kg
    Vgrajeno spletno Kamero
  Tipalo Ločljivosti 5 milijona slikovnih Pik
    Avdio Vhod
  Vrsta Mikrofon
  Mikrofon Funkcije Hrup-preklic
    Avdio
  Vrsta Zvočniki stereo
  Izhodna Moč / Channel 5 W
    Povezovanje
  Vmesniki DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2)
2 x USB-C upstream (HDCP 1.4, HDCP 2.2, DisplayPort Alt Način, moč do 100W)
USB-C 3.2 Gen 2 nadaljnji (podatki, moč do 15W)
3 x USB 3.2 Gen 2 nadaljnji
USB 3.2 Gen 2 nadaljnji (PR 1.2)
Izhod za slušalke/mikrofon kombinirani priključek (mini-jack)
LAN (RJ-45)
    Mehanski
  Položaj Prikaza Prilagoditve Višini, swivel, tilt
  Naklona -5/+30
  Vrtljivi Kota 90
  Nastavitev Višine 150 mm
  VESA Montažo Vmesnik 100 x 100 mm
    Razno
  Kabli Vključeni 1 x HDMI
1 x DisplayPort kabel
1 x USB-C na USB-C / USB-kabel
  MTBF Za 70.000 uro(s)
  Varnostno Režo Tip Kensington security slot
    Moč
  Vhodna Napetost AC 100-240 V ac (50/60 Hz)
  Poraba energije SDR (V načinu) 58 kWh/1000h
  Poraba energije HDR (V načinu) 77 kWh/1000h
  Poraba Energije (Tipično) 46.3 Watt
  Poraba energije Stojalo za 0.3 W