categories
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Čelade
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Spominska Kartica Sdhc-micro 32gb Sandisk Extreme Pro 100mb/s/90mb/s U3 V30 Uhs-i +adapter (sdsqxcg-032g-gn6ma)
Reference: 33699
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost | 32 GB |
| Vrsta kartice Flash | MicroSDHC |
| Razred bliskovnega pomnilnika | Razred 10 |
| Vrsta notranjega pomnilnika | UHS-I |
| Hitrost branja | 100 MB/s |
| Hitrost pisanja | 90 MB/s |
| Razred hitrosti UHS | Razred 3 (U3) |
| Razred hitrosti videa | V30 |
| Zaščitna funkcija | Odporen na udarce, odporen na brizganje, odporen na temperaturo, vodoodporen |
| Barva izdelka | Črna, rdeča |
Dolge podrobnosti | |
Spomin | |
| Zmogljivost | 32 GB |
| Vrsta kartice Flash | MicroSDHC |
| Razred bliskovnega pomnilnika | Razred 10 |
| Hitrost branja | 100 MB/s |
| Hitrost pisanja | 90 MB/s |
| Vrsta notranjega pomnilnika | UHS-I |
| Razred hitrosti UHS | Razred 3 (U3) |
| Razred hitrosti videa | V30 |
Funkcije | |
| Barva izdelka | Črna, rdeča |
| Zaščitna funkcija | Odporen na udarce, odporen na brizganje, odporen na temperaturo, vodoodporen |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | -25 - 85 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -40 - 85 °C |
Teža in mere | |
| Širina | 15 mm |
| Globina | 1,02 mm |
| Višina | 10,9 mm |
| Teža | 4,54 g |
| Velikost adapterja za shranjevanje (ŠxGxV) | 23,9 x 2,03 x 31,8 mm |
Podatki o embalaži | |
| Priloženi adapterji za shranjevanje | SD |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Širina embalaže | 101,6 mm |
| Globina paketa | 6,62 mm |
| Višina embalaže | 152,4 mm |
| Teža paketa | 13,7 g |
| Vrsta embalaže | Vizualna embalaža |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 4,5 palca |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 3,1 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 16 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 100,4 g |
| Količina na škatlo za pošiljanje | 5 kosov |
16 other products in the same category:
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 4tb Kingston...
Kingston Technology KC3000. Shranjevalna zmogljivost SSD: 4096 GB, Faktor oblike SSD: M.2, Hitros...
Spominska Kartica Sdxc-micro 256gb Pny Express...
- IZBOLJŠAJTE SVOJE IGRE: Zasnovan s tehnologijo PCIe Gen 3x1 microSD Express naslednje gen...
Usb ključ 64gb mediarange 3.0
- usb ključ 64 GB
- 3.0
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Trdi Disk 8tb Synology Hat3320-8t 512mb -...
Synology HAT3320-8T HDD 3.5" SATA III SYNOLOGY V1.0
| Splošno | |||
| Tip Naprave | Hard drive - no... | ||
Spominska Kartica Microsdxc 128gb Wd Purple...
Spominski Ključek 16gb Usb 3.0 Sandisk Ultra...
Trdi Disk 8tb Toshiba 6gb/s 256mb 7200rpm...
Advanced Format skrbi za optimalno zmogljivost in zanesljivost podatkov. Diski podpirajo tehnolo...
Spominski Ključek 32gb Usb 3.0 Kingston Dtr30g2...
kapaciteta: 32 GB
hitrost: bere 250 MB/s, zapisuje 40 MB/s
barva: crna
vodooporn...
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 3.0 250gb Samsung 980...
Disk Ssd 6,4cm (2,5") Sata3 120gb Intenso...
Disk Ssd 6,4cm (2,5") Sata3 960gb Kioxia...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 960 GB | |||
| Masovn... | ||||
Prenosni Disk 6,4cm (2,5") 2tb Usb 3.0 Verbatim...
Spominska Kartica Microsdxc 32gb Sandisk...
Prihranite čas pri prenosu vsebine
S tehnologijo SanDisk QuickFlow 10 (64 GB - 1 TB), ta kartica ...
Usb ključ 64gb mediarange 3.0 + usb c mr937
- usb ključ 64GB
- 3.0
- z USB C
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Prenosni Disk Ssd 1tb Usb-c Sandisk Portable...
Življenje teče hitro – pridobite naš prenosni SSD SanDisk
Najlepši trenutki življenja se zg...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent